O nas

Założenia KanguReh

Nasz zespół od początku jest związany z fizjoterapią dzieci. Pierwsze kroki każdego terapeuty były stawiane w ośrodkach związanych z rehabilitacją małych pacjentów. Już wtedy każdy postanowił, że jego specjalnością w dziedzinie fizjoterapii będą dzieci. Każde szkolenie czy kurs jest związane z pediatrią aby zapewnić jak najwyższą jakość w każdym zakresie od diagnostyki po terapię. Współpraca z innymi specjalistami pozwala nam na całościowe podejście do naszych pociech.

Czemu akurat Kangur?

Na pierwszy rzut oka, zwierzę dobrze kojarzące się dzieciom z racji niesamowitej lokomocji poprzez podskoki oraz torbę, dzięki której kangurzyce troszczą się o swoje małe kangurki. Możemy jednak zagłębić się w symbolikę samego kangura. To stworzenie znajduje się w herbie Australii. Kangury podobnie jak emu (które także znajdują się w herbie) nie potrafią poruszać się do tyłu, w związku z tym symbolizują naród idący do przodu.

KanguReh przekłada tą symbolikę do rehabilitacji. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do ciągłych postępów naszych małych pacjentów i dzięki temu w podskokach pojawi się uśmiech na ich twarzach.

Fundusze Europejskie

W celu podnoszenia kwalifikacji oraz doposażania gabinetu w najnowsze urządzenia do fizjoterapii realizujemy dotacje europejskie.

Załoga